Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

HER ÇARŞAMBA SÖZ HAKKI KEÇİÖRENLİLER’DE

Haber 06.04.2013 11:30 Cumartesi
Dört yıldır halk günlerini aralıksız sürdüren Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, her çarşamba makamının kapılarını Keçiörenliler'e açıyor. Vatandaşların taleplerini dinleyerek çözüm üreten Başkan Ak, “Keçiören’i Keçiörenliler ile birlikte yönetiyoruz” dedi.
‘Katılımcı yerel yönetim ve sosyal belediyecilik’ anlayışını ilke edinen Belediye Başkanı Mustafa Ak, bugüne kadar halk günleri aracılığıyla binlerce Keçiörenli ile yüz yüze görüştü. Makamında kabul ettiği vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Ak, sorunlara anında müdahale ederek çözüm için yetkili belediye birimlerini harekete geçirdi. Halk gününde Başkan Ak ile tek tek görüşen Keçiörenliler, taleplerinin yanı sıra görüş ve önerilerini de iletme şansını yakaladılar. Keçiörenliler'in halk günü uygulamasından son derece memnun olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Ak, bu sayede vatandaşların sorunlarına ilk elden ulaşabildiğini belirterek, “Elimizden geldiğince tüm vatandaşlarımızın sorunlarına yardımcı oluyoruz. Keçiörenliler'den gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer taraftan vatandaşlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkanı buluyoruz. Karar mekanizmasına vatandaşlarımızı da dahil ederek, onlar için hizmet üretiyoruz. Çünkü vatandaşımızın sorunu bizim sorunumuzdur. Her zaman bu anlayışla hizmet ettik, etmeye de devam edeceğiz” dedi.
Şeffaf belediyecilik anlayışı gereği belediye kapılarının vatandaşlara her zaman açık olduğunu vurgulayan Başkan Ak, “Halkımızla beraber olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin ve Keçiören’i birlikte yönetmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.