Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

POLİS TEŞKİLATININ 168. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ

Haber 06.04.2013 11:36 Cumartesi
Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, Türk polisini "Cumhuriyetin ve kanunların düşmanlarına karşı bir kalkan" olarak nitelemiştir” dedi.
Başkan Çağlayan Polis Teşkilatının 168. Kuruluş Yıldönümü münasebeti ile yayımladığı mesajda; “Köklü geçmişi ile kendini devamlı yenileyerek gücünü kanunlardan, desteğini de halktan alan polis teşkilatımız, gerektiğinde canını hiçe sayarak görevini her zaman başarıyla yerine getirmektedir. Bu zor görevde polislerimizin milletine olan saygıları, insan hakları ve hukukun üstünlüğüne bağlılıkları onların ne kadar onurlu bir görevi yerine getirdiklerini gösterecektir.
Bu hassas görevi yerine getiren bütün Polis Teşkilatımıza ve İlimizde vatandaşlarımızın güvenliğini, huzurunu ve kamu düzenini en iyi şekilde sağlayan polislerimize teşekkür ediyorum. Yerine getirdikleri görevin fazlası ile farkında olan Polis teşkilatımızın bütün mensuplarına bir kez daha görevlerinde başarılar diliyor, kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyorum” kaydetti.