Manisa Haberleri

BİMEKS’İN 76. MAĞAZASI SÖKE’DE AÇILDI

Haber 06.04.2013 12:01 Cumartesi
Bimeks, Aydın’daki dördüncü, Türkiye genelindeki 76. mağazasının açılışını Söke ilçesinde gerçekleştirdi.
Açılışlarına aralıksız devam eden teknoloji perakendeciliği sektörünün öncü kuruluşu Bimeks, Franchise duyurusunu yaptığı 2010 yılından günümüze toplam mağaza sayısını 76’ya, franchise şube sayısını 35’e çıkartarak Anadolu’daki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Bimeks, 76. mağazasının açılışını Aydın’ın en büyük ilçesi Söke’de gerçekleştirdi. Açılışa Söke Kaymakamı Mehmet Demirezer, Franchise iş ortakları Ferdi Gündoğdu, Ayhan Kurdoğlu ve Bimeks İcra Kurulu Üyesi Önder Yüksel katıldı. Söke’de 35. franchise şubesinin açılışını gerçekleştiren Bimeks’in açılışına vatandaşların ilgisi yoğun oldu. Sabahın erken saatlerinde kuyruğa giren müşterilere kahvaltılık ve içecek ikram edildi.
Türkiye’nin her ilinde en az bir Bimeks mağazası açmayı hedefleyen Bimeks, 380 metrekarelik satış alanında Sökelilere hizmet verecek. Açılış töreninde konuşan Söke Kaymakamı Mehmet Demirezer, Bimeks’in yeni mağazasının Söke’ye ve bölgeye hayırlı olmasını diledi.
Bimeks İcra Kurulu Üyesi ve Satış Direktörü Önder Yüksel ise, “2012 yılında iyi bir performans sergileyen Bimeks, 2013 yılında da pazar payını arttırarak büyümeye devam ediyor. 2 haftada 6. mağazamızı açıyoruz. Türkiye’nin her yerinde Bimeks kalitesini götürme hedefine adım adım yaklaşıyoruz. Bimeks’in bu başarısını güler yüzlü, kaliteli hizmet anlayışına ve iyi fiyat garantisine bağlıyoruz. Söke’deki en büyük teknoloji mağazası olma özelliği taşıyan 380 metrekarede hizmet verecek mağazamız ile Sökeliler teknoloji alışverişlerinde iyi fiyat garantisinden ve güler yüzlü hizmetten yararlanabilecekler. Bimeks tüm yurda bu avantajlı hizmeti götürebilmek adına geceli gündüzlü çalışıyor. Türkiye’nin halka açık ilk teknoloji perakendecisi olarak halktan aldığımız gücü halka teknoloji hizmeti olarak sunmaya devam edeceğiz” dedi.