Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

CADDEYE KONSERLİ AÇILIŞ

Haber 06.04.2013 12:46 Cumartesi
Adana Büyükşehir Belediyesi’nin bir süredir titizlikle yeniden düzenleme çalışmaları yaptığı Şinasi Efendi Caddesi’nin açılışı törenle yapıldı. Açılıştan sonra ünlü sanatçı Emre Aydın, verdiği konserle hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı.
Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği ve Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Bahadır Dinçer ile Ziyapaşa Derneği Başkan Yardımcısı Fatoş Yüksel ve cadde esnafının birlikte yaptığı açılışa çok sayıda vatandaş katıldı.
Açılışın ardından davetliler yeniden düzenlenen ve Adana’nın en prestijli bölgelerinden biri haline getirilen Şinasi Efendi Caddesi’ni gezdiler. Vatandaşlar, yapılan düzenlemeyle ilgili beğenilerini dile getirdi ve Büyükşehir Belediyesi’ni kutladı.
Açılış töreni konserlerle devam etti. Özellikle gençlerin ilgi gösterdiği ve caddeyi doldurduğu konserde önce Su Soley Grubu sahne aldı.
Su Soley Grubu’nun ardından da Türk Rock Müziğinin önemli isimlerinden Emre Aydın sahneye çıktı. En bilinen parçalarını seslendiren ve gençleri coşturan Emre Aydın, verdiği konserle hayranlarına unutamayacakları bir gece yaşattı.