Manisa Haberleri

BAŞKAN TÜTÜNCÜ’YE DİPLOMA SÜRPRİZİ

Haber 06.04.2013 12:59 Cumartesi
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, mezun olduğu Muratpaşa ilçesi Gazi Bulvarı’ndaki Naciye Havva Manavuşak İlköğretim Okulu’nda ve Ortaokulu’nda anılarını tazeledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, daha önce de ziyaret ettiği okulunda hoş bir sürprizle karşılaştı. Okul Müdürü Ali Yerli, Başkan Tütüncü’ye 1990’da aldığı okul diplomasının notlarının bulunduğu belgeyi takdim etti. 23 yıl önceki ders notlarını yeniden görmenin şaşkınlığını yaşayan ve duygulanan Başkan Tütüncü, ders notlarının yer aldığı belgeyi inceledi. Belgede, 696 nolu Hakan Tütüncü’nün 1989-1990 öğretim yılında “Pekiyi” notuyla mezun olduğu, Türkçe, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi, Matematik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Resim-İş, Müzik, Beden Eğitimi derslerini pekiyi derece ile geçtiği yer alıyor.
Yerli’ye güzel sürprizinden dolayı teşekkür eden Başkan Tütüncü, “Okul müdürümüz, hoş bir sürpriz yaptı. Okul hatıralarımı yeniden yaşadım. 23 yıl önce bu okulun 696 numaralı öğrencisiydim. Şirin bir okulda güzel öğretmenlerimiz, güzel arkadaşlarımız vardı” diye konuştu. Başkan Hakan Tütüncü, daha sonra sınıflarında ziyaret ettiği 7 ve 8’inci sınıf öğrencileriyle sohbet etti.
Okul Müdürü Ali Yerli de Başkan Tütüncü’nün, bugüne kadar bütün taleplerini karşıladığını bildirdi.