Manisa Haberleri

ÜMRANİYE’DE İHLAS MAĞAZASI AÇILIŞINA VATANDAŞLARDAN YOĞUN İLGİ

Haber 06.04.2013 13:12 Cumartesi
İhlas Mağazalar zinciri, yeni mağazasını Ümraniye’de açtı. Ümraniye İhlas Mağazası açılışına vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, açılışı gerçekleştiren İhlas Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Doğuş Bektaş, “Mağaza sayımızı 2013 yılı sonunda 150’ye çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.
Türkiye genelinde 100’e yakın mağazası bulunan İhlas Mağazaları’na bir yenisi de Ümraniye’de eklendi. Ümraniye İhlas Mağazası’nın açılışını, İhlas Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Doğuş Bektaş gerçekleştirdi. Küçük ev aletlerinden kişisel bakım ürünlerine, elektronik eşyadan mutfak eşyalarına kadar birçok ürün yelpazesiyle hizmete açılan mağazaya, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Açılışa özel indirimli ürünlerin yanı sıra, 100 ve 150 TL’lik alışverişlere sürpriz hediyeler de vatandaşların beğenisine sunuldu.
Kurdele keserek açılışı gerçekleştiren Doğuş Bektaş, “Biz Ümraniye'yi çok uzun yıllardır araştırıyoruz. Ümraniye mağazası bizim için çok kıymetli bir mağaza. Çünkü bizim müşteri kitlemize en uygun yerlerden biri. Burayı kısmen bir konsept mağaza gibi tasarladık. Tüm firmalarımızdan özel indirim aldık, beklediğimizin üzerinde bir ilgi var. Zamanla Türkiye'nin her tarafında bu tip açılışlar yapacağız. Mağaza sayımızı 2013’ün sonunda 150’ye çıkarmayı hedefliyoruz” dedi.