Manisa Haberleri

KARABÜK ERZURUMLULAR DERNEĞİNDEN REKTÖRE ZİYARET

Haber 06.04.2013 13:31 Cumartesi
Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Lütfü Güzel ve Başkan Yardımcısı Adem Çelebi Karabük Üniversitesi (KBÜ) Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ı makamında ziyaret ettiler.
Makamda gerçekleşen sohbette Rektör Uysal’ın, Karabük ve Karabük Üniversitesi için önemli bir yeri olduğunu belirten Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Lütfü Güzel, “ Öncelikle şahsım ve derneğimiz adına Rektörümüze Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunun 95. Yıl Dönümü kutlamaları çerçevesinde 30 Mart 2013’de düzenlemişi olduğumuz etkinliğe bizlerin davetini kırmayarak katıldığı için çok teşekkür ediyoruz. Rektörümüz bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmıyor bizde kendisini içimizden biri olarak görüyoruz. Bunun için bugün kendisine Erzurumspor’un renklerinden oluşan ‘Dadaş’ isimli 25 numaralı forma getirdik. Ben tekrardan kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.
Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Başkan Yardımcısına nazik ziyaretleri için teşekkür eden Rektör Prof. Dr. Burhanettin Uysal, “Karabük Üniversitesi bu günlere bu kadar hızlı gelmesinin en büyük sebeplerinden bir tanesi hep birlikte el ele vermemizdir. Ben inanıyorum ki bundan sonra da hep birlikte çok daha güzel işler yapacağız. Ben Sayın Başkanımıza bu güzel forma için teşekkür ediyorum.Karabük Üniversitesi en büyük yatırımlarını spor tesislerine yapıyor ve Türkiye’nin en modern en işlevsel stadını inşa ediyoruz. Bu yıl içerisinde de umuyorum ki bu 25 numaralı formayla Stadımızda sizlerle birlikte maç yaparız” dedi.
Konuşmaların ardından Karabük Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Lütfü Güzel, Uysal’a 25 numaralı Dadaş formasını hediye etti.