Manisa Haberleri

GİRESUN’DA POLİS HALK ELELE

Haber 06.04.2013 13:55 Cumartesi
Giresun Emniyet Müdürlüğü, Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde bugün “Polis Halk Elele Yürüyüşü” düzenledi.
Giresun Emniyet Müdürlüğü önünde başlayan yürüyüşe katılan Giresun Emniyet Müdürü Hikmet Bulak, yaptığı konuşmada ”Değerli protokol üyelerimizin ve vatandaşlarımızın katkısıyla sağlık için, herkes için polis halk elele yürüyüşü düzenledik. Sloganımız her zaman için gelecek için, sağlıklı ve güçlü yarınlar için güçlü ve sağlıklı nesiller. Yürüyüşümüze katılan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Yürüyüşe katılan Giresun Üniversitesi Rektörü Aygün Attar ise ”Böyle güzel bir Giresun gününde emniyetimizi emanet ettiğimiz teşkilatımızın bu tarz etkinlikler düzenlemesine bizde üniversite olarak destek verip hep beraber bir arada bulunuyoruz. Türkiye”nin kalkınması ve daha rahata kavuşması için sağlıklı gençliğe ihtiyacımız var. Güzel bir günde emniyetimizi emanet ettiğimiz teşkilatımız ile birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.
Polis Halk Elele yürüyüşüne Giresun Belediye Başkan Vekili Ahmet Yusuf Ağaoğlu, Emniyet Müdürü Hikmet Bulak eşi Fatma Bulak, Rektör Aygün Attar, İl Genel Meclis Başkanı Osman Öden, polis eşleri ve çocukları ile vatandaşlar katıldı.