Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜOĞLU DÜZKÖY’DE KONUŞTU

Haber 06.04.2013 15:10 Cumartesi
Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Düzköy İlçe Danışma Meclisi toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Düzköy Öğretmenevi’nde gerçekleştirilen toplantıya Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Düzköy Belediye Başkanı Salih Bakal, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Atmaca, İl Genel Meclis üyeleri, Belde Belediye Başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
Toplantıya ev sahipliği yapan İlçe Başkanı Mehmet Atmaca yaptığı açılış konuşmasında, muhalefet tarafından son zamanlarda parti aleyhine iftira kampanyaları başlatıldığını ifade ederek "Bu ülkede taş taş üstüne koymamış bazı kesimler yapacak bir şey bulmayınca maalesef hemen karalama ve iftira kampanyalarına başlıyorlar. Son zamanlarda muhalefet tarafından yöneltilen bu iftira kampanyaları şiddetini arttırmış durumda. Bu çeşit saldırılar dünde vardı gelecekte de olmaya devam edecek. Bizler AK Parti ailesi olarak bu türlü iftiralara karşı kulaklarımızı tıkayacak bildiğimiz hak yoldan şaşmayacağız” dedi.
Toplantıda yaptığı konuşmada teşkilatlara seslenen Başkan Gümrükçüoğlu ise birlik ve beraberlik içerisinde vatandaşlara daha iyi ve daha müreffeh bir yaşam sunmak için özveri ile çalıştıklarını ifade ederek ”Düzköy'ü hakikatten çok seviyorum takdir ediyorum. Sayın ilçe başkanım Mehmet Atmaca ve siz teşkilat üyeleri köylerde beldelerde evlerde bugüne kadar büyük bir özveri ile çalışmalar yaparak hizmetleri yürüttünüz. Allah hepinizden razı olsun, emeklerinizi karşılığını öbür tarafta da mükafat olarak karşınıza çıkarsın. Ana kademesi ile kadın kolları ile gençlik kolları ile bir araya gelerek burada toplanmış vatandaşlarımıza daha iyi daha güzel ve daha müreffeh bir hayat standardı sunmak için çalışıyorsunuz. Buraların sorunlarını çözmek, yollarını sularını yapmak, kardeşlik için kalkınmayı sağlayarak huzur içinde yaşamak için emek harcıyorsunuz. Bize ne mutlu ki sizler gibi arkadaşlarımız var ve sizler vasıtanızla memleketimize hizmet etme şansı buluyoruz. Sizlerle beraber her zaman milletimiz ileriye taşlıma gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.
Toplantıda 2014 yerel seçimlerine ve Büyükşehir Kanunu’na da değinerek teşkilattan sandıklara sahip çıkmalarını ve vatandaşlara büyükşehri iyi anlatmalarını isteyen Gümrükçüoğlu şunları söyledi:
”Önümüzde 2014 yerel seçimleri var. Bu seçimler hakikatten milletimiz için ülkemiz için çok çok önemli bir seçim olacak. Burada biz kardeşiz omuz omuzayız. Belediye Başkanı adayı o olmuş bu olmuş hiç önemi yoktur. Hepimiz birbirimiz için varız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada bir ve beraber çalışacağız. Seçimlere kadar kalan süre zarfı içerisinde sandıklarımıza sahip çıkmalıyız. Sandık seçim kurullarımızı oluşturup seçmenlerimizi ziyaret etmeli şimdiden yakından ilgilenmeye başlamayız. Benim düşüncem insanlarımızı evlerinde işlerinde ve kahvelerde ziyaret etmeliyiz."