Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

ÜNYESPOR’A MORAL ZİYARETİ

Haber 06.04.2013 16:09 Cumartesi
AK Parti Ünye İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri, İstanbul Güngörenspor ile pazar günü yapacağı kritik maç öncesi Ünyespor’u ziyaret ederek moral verdiler.
Ünyespor pazar günü oynayacağı İstanbul Güngörenspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Bugün son antrenmanını Ünye Şehir Stadı’nda yapan yeşil-beyazlı takımı AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı ziyaret ederek kritik maç öncesi başarılar dilediler.
Ziyaretten dolayı memnun olduğunu dile getiren Ünyespor Teknik Direktörü Mustafa Serin, ziyaretin uğurlu geleceğini ümit ettiklerini ifade ederek, “İlçe başkanımız zahmet edip buraya kadar geldi. Allah razı olsun. Umarım bu gelişiniz bizlere uğurlu gelir ve yarınki müsabakaya olumlu yansır. Gelecek günler inşallah Ünyespor için çok güzel geçer ve keyif alırız” dedi.
Ünyespor Kulüp Başkanı İrfan Şahin de ziyaretten memnun olduklarını belirterek, bu moralle yarın ki maçı alıp Ünye’ye hediye etmek istediğini belirtti. Şahin açıklamasında, “Çok önemli bir maç öncesi buraya gelerek sürpriz yapmanız bizleri onurlandırdı. İnşallah bu moral ve yarın sizlerin desteği ile maçı kazanıp sizlere hediye ederiz diye düşünüyorum. Yani tüm Ünye’ye hediye edeceğiz Allah’ın nasip ederse” şeklinde konuştu.
AK Parti İlçe Başkanı Av. Ahmet Çamyar ise Ünyespor’a kritik maç öncesi moral diledi. Çamyar ayrıca, spora yaptıkları yatırımlar hakkında da açıklama yaparak, “Ünye’mizin temsili ve tanıtımı noktasında çok önemli bir işlev gören Ünyespor’umuzu ziyaret etmekten dolayı gururluyuz. Hem Orduspor’umuz hem Ünyerspor’umuz kritik bir noktadalar ve yarınki maç son derece önem arz ediyor. Bütün teknik heyetin ve sporcularımızın bu bilinç içerisinde çalışıyor olmaları bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. İnşallah galibiyetle buradan ayrılıp tüm Ünyeli ve bizlerin yüzünü güldürürsünüz. Şimdiden başarı dileklerimizi iletiyorum” açıklamasında bulundu.