Manisa Haberleri

SİİRTLİ İŞ ADAMINDAN GENÇ ATLETLERE MALZEME DESTEĞİ

Haber 06.04.2013 16:16 Cumartesi
Siirtli iş adamı Süheyp Karataş tarafından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesindeki Gençlik Spor Kulübü atletizm takımı sporcularına malzeme yardımı yapıldı.
Türkiye Gemi ve Sanayi Genel Müdürlüğü, Siirt Gençlik Spor Kulübü atletizm sporcularına kullanmak üzere 36’şar adet eşofman, antrenman eşofmanı, müsabaka forması, şort ve tişörtten oluşan 3 koli malzeme yardımı yaptı. Konu ile ilgili bilgi veren Gençlik Spor Kulübü Antrenörü Aslan Çakmak, atletizmde Siirt’i Türkiye ve uluslararası camiada en iyi şekilde temsil ettiklerini söyledi. Çakmak, "Gençlik Spor Kulübü çatısı altında 86 sporcumuz bulunuyor. Kulüp bünyesinde malzeme sıkıntımız bulunduğundan dolayı daha önce temasa geçtiğimiz Türkiye Gemi Sanayi Genel Müdürü ve aynı zamanda Siirtli hemşehrimiz olan Süheyp Karataş kulübümüze sponsor olarak, 3 koli dolusu malzeme yardımında bulundu. Atletizmde 1’inci ligde büyük takımlar arasında yarışarak Türkiye derecelerimiz bulunuyor. Hedefimiz uluslar arası derece alarak hem ilimizi hem de Ülkemizi en iyi bir şekilde temsil etmektir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" dedi.
Siirt Atatürk Stadı'nda yapılan malzeme dağıtım törenine Siirt Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Hüsüm Olgaç, antrenör ve atletler katıldı.