Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

VATANDAŞ BAKAN KILIÇ’TAN HARÇLIK İSTEDİ

Haber 06.04.2013 16:50 Cumartesi
Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'ın önünü kesen bir vatandaş, aç olduğunu belirterek kendisine harçlık verilmesini istedi.
Çeşitli incelemelerde bulunmak ve yeni yapılan bazı salonların açılışını yapmak üzere Seyrantepe Spor Salonu’na gelen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, incelemelerinin ardından salondan ayrılırken, bir vatandaş önünü keserek kendisinden harçlık istedi. Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak’ın 'daha sonra' demesi üzerine vatandaş, sabahtan beri bir şey yemediğini, ayakkabısının da olmadığını söyleyerek, kendisine yardım edilmesini istedi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü A. Latif Umut’un kendisine verdiği parayı almayan vatandaş, kendisine Bakan Kılıç'ın harçlık vermesini istedi. Parayı aldıktan sonra teşekkür eden şahıs, "Yolunuz açık olsun" dedi.
Çeşitli salonları gezip açılışlarda bulunan Bakan Kılıç, kendisini karşılamaya gelen çocuklarla da sohbet etti. Ardından, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü işbirliğiyle hazırlanan girişimcilik kursuna katılan girişimcilere, sertifikalarını verdi.