Manisa Haberleri

ŞANLIURFASPOR-SAMSUNSPOR MAÇINA SÜRPRİZ KONUK

Haber 06.04.2013 16:42 Cumartesi
PTT 1. Lig’in 29. haftasında Şanlıurfaspor kendi evinde Samsunsporu ağırlayacak. Karşılaşmayı ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’te tribünden izleyecek.
Konu hakkında açıklama da bulunan Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Fethi Şimşek, “Yarın Oynanacak maçta tribünlerde sürpriz isimler yer alıyor. Ünlü Sanatçılardan İbrahim Tatlıses, Nuri Sesigüzel ve Mahmut Tuncer karşılaşmayı izleyenler arasında yer alacak” dedi.
Zorlu maç ile ilgilide konuşan Başkan Şimşek, “Biz yönetim olarak gerekli revizyonları yaptık. Gerçekten Şanlıurfaspor’un kader maçlarından birisi, önemli bir maç ve bu maçı kazanmak istiyoruz. Tüm oyuncularımız arzulu istekli, gerekli rotasyonları yaptık. Yeni bir ruh, yeni bir çıkışla biz bu maçı kazanmak istiyoruz. Bu anlamda bütün Urfa kamuoyu gerçekten arkamızda, bizde futbolcularımızın arkasındayız. Yönetim olarak hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Sanatçılarımız da bu maçta olacaklar. İbrahim Tatlıses, Nuri Sesigüzel ve Mahmut Tuncer’de maçı izleyenler arasında olacak. Sanatçı arkadaşlarımız taraftarlara ve futbolcularına moral motivasyon olmak için burada bulunacaklar” şeklinde konuştu.
“ŞANLIURFASPOR’UN HAKKI BURASI DEĞİL”
Şanlıurfaspor takımındaki son durum hakkında da bilgiler veren Şimşek, “Takımımız son idmanını yaptı. Akşam yemeğinde toplanarak son bir motivasyon toplantısı yapacağız. Biz bu maçı gerçekten kazanmak ve çıkış yakalamak istiyoruz. Şanlıurfaspor’un hakkı burası değil. Bazı spekülasyonlar var. Bunları da dikkate almak istemiyoruz. Önümüze bakarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Herkesten dua bekliyoruz. Herkesten gönülden kazanma arzulamalarını bekliyoruz. Şanlıurfaspor’u, Urfa kamuoyunu parçalamak, Urfa’nın aleyhinedir. Şanlıurfaspor’un kazanmasını herkesin istemesi gerekiyor. Şanlıurfaspor’un kaybetmesinden rant elde etmek isteyen arkadaşlar yanılıyorlar. Hiç kimsenin böyle bir duyguya kapılmaması gerekiyor. Böyle bir fitnenin içerisinde olmaması gerekiyor ve hiçbir zaman olmadı. Biz şuanda bütün kamuoyunun desteğini arkamızda görüyoruz. Hepte böyle göreceğiz. İyi günde kötü günde her zaman birlik beraber içinde olmalıyız” diye konuştu.
“ÇOK KALİTELİTARAFTARIMIZ VAR”
Taraftarlara da seslenen Kulüp Başkan Fethi Şimşek, “Taraftarlarımızdan bu maça katılmalarını bekliyoruz ve doğru tezahürat istiyoruz. Gerçekten kaliteli bir taraftarımız var. Bazı yanlış angajmanlara girmemek gerekiyor. Emin olun biz yönetim olarak, elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Futbolcuların kafalarını karıştıran varsa, taraftarında prim vermemesi gerekiyor. Taraftar taraftarlığını yapacak, yönetim yönetmeliğini yapacak. Hepimiz kardeşçe Allah rızası için bütün gücümüzle kuvvetimizle bu takımın arkasında olmalıyız. İbrahim Tatlıses ağabeyimiz bu rahatsızlık haliyle yarın aramızda olacak ve bu bir fedakarlıktır. Ben Göztepe maçına rahatsız bir halde gittim. Çünkü gitmem gerekiyordu. Bütün taraftarlarımızdan ilgi ve katılırım bekliyoruz. Ne yönetimin ne taraftarın, ne teknik kadronun oylama yetkisi yok. Bu oyunu 11 oyuncumuz oynayacak. Bu takımdan başka takımımız yok. Biz bu takıma sahip çıkmak zorundayız. Şuan da tek seçeneğimiz bu yönetim bu teknik direktörle bu takım başarılı olmak durumunda. Bunların başarılı olmasını temenni etmeliyiz. Urfa daha güzel şeylere layık ama bu güzel şeyler bir süreç içerisinde, 3-5 yıllık bir plan içerisinde Şanlıurfaspor’da arzu ettiğimiz yere muhakkak gelecektir. Biz bu konuda hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz kaçınmayacağız. Uzun vadeli planlarımız aynı şekilde devam edecektir” açıklamasında bulundu.