Manisa Haberleri

BODRUM POLİSİNDEN HATIRA ORMANI

Haber 06.04.2013 18:48 Cumartesi
Muğla’nın Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli Türk Polis Teşkilatı’nın 168. Yılı etkinlikleri kapsamında fidan dikti.
Kızılağaç mevkiinde bulunan polis hatıra ormanına yaklaşık 100 emniyet personeli ve ailesi fidan dikmek için toplandı. Etkinliğe Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Cumhuriyet Başsavcısı Hayati Keskin, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Hakan Demiröz, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün’ün yanı sıra polis aileleri de katıldı. Emniyet personeli ve aileleri Polis Hatıra Ormanı’na Yaklaşık 1000 fidan dikti. Fidan dikiminin ardından can suyu verilen çamlara aileler kendi isimlerini veri.
Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan ve İlçe Emniyet Müdürü Ömer Akgün Hatıra Ormanı’na ilk fidanı dikerek can suyu verdi. Kaymakam Mehmet Gödekmerdan Polis Haftası etkinlikleri kapsamında çok güzel etkinlikler yapıldığını belirterek “bu yıl Polis teşkilatımızın kuruluşunun 168. Yılı. Teşkilatımız bu yıl çok güzel sosyal sorumluluk projelerine imza attı. Bu güzel havada hep birlikte toplanıp fidan diktik. Önemli olan gelecek nesillerimize güzel miraslar bırakmak. Teşkilatımızın 168. Yılı kutlu olsun”dedi.
Bu arada fidan dikiminin ardından polisler aileleri ile birlikte piknik yaparak güzel vakit geçidi.