Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

BEYLİKDÜZÜ MİGROS AVM’DE 100 MİLYONUNCU ZİYARETÇİ HEYECANI

Haber 07.04.2013 10:14 Pazar
2013’te 16. hizmet yılına giren Beylikdüzü'nün alışveriş merkezi Beylikdüzü Migros AVM 100 milyonuncu ziyaretçisi ile buluştu. Açıldığı günden beri Beylikdüzü ve çevre semtlere yaşayanların diğer evleri olan Beylikdüzü Migros Alışveriş Merkezi 100 milyonuncu ziyaretçisine Hediye Puan yüklü AVM Kartı ve plaket vererek hediye etti.
Cumartesi günü saat saat 16.30’da AVM kapısından içeri giren 100 milyonuncu şanslı kişi Beylikdüzünde oturan 50 yaşındaki Nuran Atalar oldu. Atalar bando ekibi ve AVM ziyaretçilerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte plaketini ve hediye çekini AVM Müdürü Atilla Aydemir tarafından aldı.
Atilla Aydemir, ‘’Migros alışveriş merkezi 16 yıldır bu bölgede İstanbul’ un ilk 4 alışveriş merkezi içerisinde, 100 milyon çok ciddi bir sayı. Zor ve sıkıntılı dönemleri atlattık. Alışveriş merkezimiz bölgede çok rağbet edilen önde bir alışveriş merkezidir. Biz de bunu ufak bir kutlamayla, müşterilerimize ufak hediyeyle geri çevirmek istedik. Aslında onlar yıllardır bu emeği bu geri dönüşü bize sağladılar, bizde aynı şekilde geçen sene 15. yılımızı kutlamıştık, Murat Boz konseriyle 100 milyonuncu müşterimizi de bu şekilde kutlamak istedik. Umarız daha nice yıllar, nice 16 yıllar ve 200 milyonuncu müşterilerimize ulaşırız ne mutlu bize’’ şeklinde konuştu.