Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ BURSA’DA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Haber 07.04.2013 11:15 Pazar
İstanbul Ticaret Üniversitesi, Bursa TED Koleji'nde üniversite hazırlığı yapan öğrencilere yönelik açtığı stantta üniversiteyi tanıttı.
İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin tanıtımı ve detaylı bilgi verilmesi için açılan stantta öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Stant yetkililerine sık sık sorular sorarak üniversite hakkında bilgi alan TED Koleji öğrencileri, dağıtılan tanıtım kitapçıkları ile birlikte detaylı bilgi edindi. Ticaret Üniversitesi ile ilgili bilgi veren İstanbul Ticaret Üniversitesi Halkla İlişkiler Personeli Ece Czerw, “İstanbul Ticaret Odası'nın sağlamış olduğu imkanlar ile öğrencilerimizin yüzde 40’ı burslu olarak okumaktadır. Üstün başarı ve LYS bursumuz mevcuttur. Sporcu öğrencilerimize ve şehit çocuklarına verdiğimiz burslar vardır. Üniversitemiz başarılı öğrencileri her zaman desteklemektedir. Üniversitemiz, İstanbul Ticaret Odası tarafından 2001 yılında kurulan vakıf üniversitesidir" dedi.
TSO ÜYELERİNE YÜZDE 15 İNDİRİM
Okulu tanıtmak için böyle bir stant açtıklarını ifade eden Czerw, "Okulumuzu öğrencileri tanıtmak ve detaylı bilgi vermek için Bursa’da bulunuyoruz. İstanbul’da 4 ayrı kampüsümüzde hizmet vermekteyiz. Okulumuzda 6 ayrı fakültemiz ve 6000 bin öğrenci ile 300’e yakın tam zamanlı akademisyenimiz mevcut. Yabancı dilde eğitim veren bölümlerimiz ve yüzde yüz Türkçe eğitim veren bölümümüz mevcuttur. Türkiye'deki tüm ticaret ve sanayi odası üyesi ve yönetim kurulu üyesi çocuklarına yüzde 15 indirim sağlamaktayız” diye konuştu.