Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

ELEKTRİKÇİLER ODASI TÜYAP FUARINA KATILDI

Haber 07.04.2013 12:47 Pazar
Nazilli Elektrikçiler Odası üyeleri, piyasaya yeni çıkacak ürünleri tanımak için TÜYAP İstanbul Fuarını ziyaret etti.
Elektrikçiler Oda Başkanı Mustafa Önceler ile oda üyeleri, Türkiye Elektrikçiler Elektronikçiler Teknisyenleri Federasyonu Genel Başkanı Abdullah Kaya, İstanbul Elektrik Teknisyenleri Oda Başkanı Osman Yeşilyurt ve Kırklareli Elektrikçiler Oda Başkanı Ergun Selçuk ve diğer yetkililerle TÜYAP İstanbul Fuarına çeşitli iş görüşmelerinde de bulundular.
21-24 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirilen Win World Industry (TÜYAP İstanbul) Elektrik, Elektronik, Aydınlatma ve Otomasyon fuarına 40 kişilik elektrikçiler odası üyesi katıldı. Elektrikçiler Oda Başkanı Mustafa Önceler, yapılan TÜYAP Fuar ziyaretinde üyelerin ilk günde yeni piyasaya çıkacak olan ürünleri görme ve tanıma fırsatına sahip olduklarını ve malzeme aldıkları toptancı ve fabrika yetkilileri ile görüşerek daha karlı malzeme alma imkanı elde ettiklerini söyledi. Programın devamında üyelerin İstanbul’u gezerek az da olsa iş streslerini üzerlerinden attıklarını belirten Mustafa Önceler, bu tür programların kendileri ve üyeler için çok yararlı olduğunu yeni çıkan ürünleri takip ederek araştırdıklarını ve bu etkinliklerin devam edeceğini söyledi.
Elektrikçiler Oda Başkanı Mustafa Önceler, Makel Şirketler Grubu Pazarlama Müdürü Fatih Yüzbaşıoğlu ile de görüşerek üyelerin sattıkları ürünlerin nasıl ve ne şekilde üretildiklerini görmek amacı ile Fabrika gezisi düzenlenmesinin faydalı olacağını söyleyerek, Fatih Yüzbaşıoğlu’ndan önümüzdeki günler için fabrika ziyareti sözü de aldı.