Manisa Haberleri

ŞANLIURFA’DA TATLISES İZDİHAMI

Haber 07.04.2013 13:22 Pazar
Şanlıurfaspor yönetiminin kadrosunda bulunan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, takımına moral vermek için Şanlıurfa’ya geldi. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Tatlıses, esilme tehlikesi geçirdi.
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses yönetim kadrosunda bulunduğu PTT 1. Ligde mücadele eden Şanlıurfaspor’un, bugün evinde ağırlayacağı Samsunspor maçını izlemek üzere kente geldi. Tatlıse, maç öncesi Şanlıurfaspor oyuncularına moral ve motivasyon vermek üzere, El Ruha Oteli'ne geldi. Burada vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılaşan Tatlıses’e Şanlıurfaspor taraftarları tarafından, Şanlıurfaspor atkısı hediye edildi. Tatlıses kendi memleketinin takımı olan Şanlıurfaspor’un atkısını boynuna astı. Tatlıses daha sonra kendisine eşlik eden sanatçı Nuri Sesigüzel ile birlikte otelin lobisine geçmeye çalıştı. Vatandaşlar tarafından yoğun izdiham yaşanırken, Tatlıses kısa süreli ezilme tehlikesi geçirdi. Yoğun güvenlik önlemleri altında otele geçen Tatlıses, basına kapalı olarak Şanlıurfasporlu oyuncular ve teknik heyetle görüştü.
Öte yandan, Tatlıses Şanlıurfa'ya gelişi sırasında kendi hesabından tweet atarak, eşinin hastanede doğum yapacağını, kendisinin ise Şanlıurfaspor maçına geldiğini kaydetti.