Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

MİLLETVEKİLİ ÖZ, AKÇADAĞ’I ZİYARET ETTİ

Haber 07.04.2013 13:45 Pazar
AK Parti Malatya milletvekili Ömer Faruk Öz, “İnşallah terör sona erecek ve teröre harcanan para yatırıma dönüşecektir” dedi.
Beraberinde partililerle birlikte Akçadağ ilçesi ve Akçadağ Bahri beldesine ziyaret eden Malatya milletvekili Ömer Faruk Öz, sorunları dinledi. Esnafların bir bölümünü de ziyaret eden milletvekili Öz, burada yaptığı konuşmada, önce Malatya’nın büyükşehir olma konusuna temas etti. “Büyükşehir ve Akçadağ belediye başkanları kim olursa olsun, hizmetleri kat kat yapacaklarından eminiz” diyen milletvekili Öz, 30 Mart 2014’de yapılacak seçimle büyük şehir olacak Malatya’nın büyük şehir avantajlarını kullanıp, daha da gelişeceğini vurguladı.
Çözüm sürecine de temas eden milletvekili Öz, “Türkiye’de yıllardır çözülmeyen problemler çözülüyor. Kimilerine göre terör, kimilerine göre Kürt sorunu var. Ama bir var. 30 yıldır devam ediyor. Malatyalı hemşehrilerimiz Turgut Özal ve Orgeneral Eşref Bitlis da gayret sarf ettiler ancak ömürleri yetmedi. Şimdi Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve ekibi, bu kanayan yaraya parmak basıyor. Terör sorunun sona ermesi için atılan adıma herkes destek vermelidir. Çünkü, teröre aktarılan kaynaklar terör sona ererse yatırıma aktarılacak ve asfalt, yol, su ve okul olarak ülkemize yatırım olarak dönecektir” ifadelerini kullandı.