Manisa Haberleri

YAZAR MEHMET ALTAN, ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Haber 07.04.2013 13:49 Pazar
Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’yü makamında ziyaret eden Gazeteci Yazar Prof. Dr. Mehmet Altan, Adıyaman Üniversitesi’nin Adıyaman için hayati önem taşıdığını söyledi.
Adıyaman Küçük Millet Meclisi Nisan Ayı forum toplantısı için Adıyaman’da bulunan Gazeteci Yazar Mehmet Altan, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’yü makamında ziyaret edip, bir süre sohbet etti.
Adıyaman Üniversitesi’nin çok güzel, mükemmel bir üniversite olduğunu ifade eden Altan, “Üniversiteler bulundukları ilin kalkınmasında hayati önem taşımaktadırlar. Adıyaman Üniversitesi, hızlı gelişme gösteren çok güzel, mükemmel bir üniversite” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü ise, Üniversitenin mevcut durumu ve devam eden projeler hakkında Altan’a bilgi vererek, “Çok değerli bir bilim insanı hocamızı Adıyaman’da ve Üniversitemizde görmekten çok büyük onur duyduk” dedi.
Ziyarette Prof. Dr. Altan, Üniversite Şeref Defterini imzaladı. Etkinliğin sonunda Rektör Gönüllü, ziyareti için misafirine teşekkür ederek plaket ve Cendere Köprüsü Simülasyonu takdim etti.