Manisa Haberleri

SAMSUN AK PARTİ 41. GENİŞLETİLMİŞ İL DANIŞMA TOPLANTISI

Haber 07.04.2013 15:36 Pazar
AK Parti Samsun İl Başkanlığı’nın 4. Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı yapıldı.
Canik Kültür Merkezi'nde yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti İl Başkanı Fuat Köktaş, Türkiye’nin üzerine güneş gibi doğan bir AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan’ın olduğunu söyledi. Başkan Köktaş, “3 Kasım 2002 öncesi, değil 2 yıl, değil 2 ay, 2 gün sonrasını göremeyen bir Türkiye varken, şimdi 50 yıl sonrasını gören, planlayan, temellerini buna göre atan ve 2071 Türkiye'sini kuran bir iktidar var, bir anlayış var, bir parti var. Bu partinin başında da Recep Tayyip Erdoğan var” dedi.
Samsun’da yaptığı çalışmalardan bahseden Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ise Samsun’da yapacakları daha birçok yeniliğin olduğunu söyledi. AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni ise ülke gündemi ile ilgili konuşma yaptı.
Konuşmalarının ardından AK Parti Genel Merkezi tarafından Havza İlçe Başkanı görevine getiren Mahmut Karahan'a, Milletvekili Ahmet Yeni tarafından mazbatası verildi. Düzenlenen toplantıya Tokat 23. dönem milletvekili Osman Demir, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda partili katıldı.