Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

KOZAN’DA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNDEN UÇURTMA ŞENLİĞİ

Haber 07.04.2013 15:42 Pazar
Adana’nın Kozan ilçesinde Emniyet Müdürlüğü ve özel bir Çocuk Kulübü tarafından 2. Uçurtma Şenliği düzenlendi.
Kozan İlçe Emniyet Müdürlüğü 10 Nisan Polis haftası etkinlikleri çerçevesinde, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğince uygulanmakta olan "Dost Eli" projesi kapsamında polis halk ilişkilerini geliştirmek, toplumsal dayanışma ve kaynaşmaya katkı sunmak, çocuklara polis sevgisini aşılamak, çocukların aileleriyle güzel bir gün geçirmesini sağlamak amacıyla "2. Uçurtma Şenliği" yapıldı.
Şenlikte konuşan Kozan Emniyet Müdür Yardımcısı Suat Tuncay Eminoğlu, “Çocuklarımıza eğlenceli bir gün geçirmek için aileler ile birlikte çocuklarımıza uçurtma dağıtarak hep beraber uçurtma uçuruyoruz” dedi.
Çocuklar kendilerine dağıtılan uçurtmaları gökyüzü ile buluşturdu. Şenlik sırasında çocuklara ve katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunuldu.
Şenliğe katılan Kozan Belediye Başkanı Kazım Özgan, "Çocuklarımızın böyle güzel bir günde aileleri ile eğlenceli bir zaman geçirmeleri bizleri mutlu ediyor. Belediye olarak bizde elimizden gelen desteği vererek bundan sonraki yıllarda da bu etkinliği devam ettireceğiz" dedi.