Manisa Haberleri

KDZ. EREĞLİ GÜMÜŞHANELİLER DERNEĞİNDEN TANITIM TOPLANTISI

Haber 07.04.2013 16:28 Pazar
Zonguldak Ereğli İlçesinde faaliyet gösteren Gümüşhaneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Gençlik ve Kadın Kollarının katılımıyla bir tanıtım bir toplantısı düzenlendi.
Kdz. Ereğli’de faaliyet gösteren Gümüşhaneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Formenler Derneğinde Gençlik ve Kadın Kollarının katılımıyla kahvaltılı bir toplantı düzenlendi.
Toplantıya AK Parti 22 ve 23. Dönem Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, eski Belediye Başkanı Murat Sesli, dernek yöneticileri, gençlik kolları, kadın kolları ve dernek üyeleri katıldı
Toplantıda konuşan Gümüşhaneliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Lokman Öztürk, dernek çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.
Dernek olarak Gençlik Kolları ve Kadın Kollarını oluşturduklarını belirten Öztürk, “ Dernek olarak Kdz. Ereğli’de önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Bu anlamda gençlik kolları, kadın kollarımızı oluşturduk. Çalışmalarımız devam ediyor. Yine dernek olarak 19 Nisan 2013 Cuma günü Gülüç Büyük Anadolu Otel’de Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla bir gece düzenleyeceğiz. Gecede Kur'an-ı Kerim tilavetinin yanı sıra semazen gösterimi ve sanatçılarımız ilahi ziyafeti sunacaktır” dedi.