Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

DÜZCE’DE HAS PARTİ’DEN AK PARTİ’YE GEÇİŞ TÖRENİ YAPILDI

Haber 07.04.2013 17:42 Pazar
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, “Bu millet hiçbir zaman CHP zihniyetinin İttihat ve Terakki Partisini iktidara getirmedi. Hiçbir zaman helal oyları ile iktidar yüzü görmediler” dedi.
AK Parti Düzce Genişletilmiş İl Divan Toplantısı’nda HAS Parti’den AK Parti’ye geçenlere rozet takıldı. Törene, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un yanı sıra çok sayıda partili katıldı.
Kurtulmuş yaptığı konuşmasında ülkenin geçmişten bu güne geldiği nokta ile ilgili bilgiler verdi. Kurtulmuş, “Geldiğimiz yol burası. Bu geldiğimiz yolu unutmayalım. Bu geldiğimiz yolda en büyük gücümüz milletin bizzati kendisidir ve Allah’ın yardımıdır. Bu millet ihtilal oldu millet dedi ‘Askerler işte astılar Menderes’i’ millet seçimden sonra tekrar düzeltti. 1980 oldu tekrar düzeltti. 1997 oldu tekrar düzeltti. Hatırlayın ben il başkanı iken Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Büyükşehir Belediye başkanımızdı bir şiir okudu diye ceza aldı ve dendi ki ‘muhtar bile olamaz’ ama mimlet her seferinde verasetiyle askerin Türkiye’deki seçkinlerin, elitlerin bu eski Türkiye’nin sahiplerinin önüne engel koydukları zümrelerin hepsinin önünü açtı. Bu millet hiçbir zaman CHP zihniyetinin İttihat ve Terakki Partisini iktidara getirmedi. Hiçbir zaman helal oyları ile iktidar yüzü görmediler. Çok açık söylüyorum bu milletin veraseti böyle devam ederse hiçbir zaman CHP bu memlekette iktidar yüzü görmeyecektir” dedi.