Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

LİDER EVİNDE YARA ALDI

Haber 07.04.2013 21:38 Pazar
PTT 1. Lig’de lider olan Kayseri Erciyesspor, kendi evinde Torku Konyaspor’a 2-0 yenilerek Süper Lig yolunda büyük yara aldı. Kayseri Erciyesspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, “Bizim adımıza önemli bir kayıp oldu” dedi.
Erciyesspor Teknik Direktörü Osman Özköyü, “Üzgünüz, İstemediğimiz bir galibiyet aldık. Takımı tehdit edecek pozisyonlar üretemedik. Bizim adımıza önemli bir kayıp. Kazanmış olsak son 5 haftaya önemli bir puan farkı ile öne girecektik. Konyaspor daha akıllı oynadı. Lig bitmeden bir şeyler bitmiyor. Hedefe gitmek için kazanmamız gereken maçlar var. Bu bizim için önemli bir ders olmalı. Şampiyonluğa giden bir takımın kendi sahasında bu kadar maç kaybetmesi akıl işi değil. Sıkıntılarımızı muhakkak çözmek zorundayız” diye konuştu. Özköylü, “Bizim oyuncularımızı agresif hale getiren hakemdi. Hakemleri bir şey söylendiği zaman insanlar kendisini dışarıda buluyor. Bu kadar mı kolay? Müdahale etedimiyoruz. Hakemler hata yapıyor cezasını biz çekiyoruz” ifadesinde bulundu.
Tuna Kaya, “Haftalar geçtikçe oyunlar zorlaşıyor. Şampiyonluk herkese altın tepside sunulmuyor. Bu maçta birazcık karşılık verebilsek daha iyi olurdu. Hiçbir şey yapamadık. Erciyesspor gibi oynayamadık” dedi.
Alaattin, “Kötü oynadık, mağlubiyeti hak ettik” diye konuştu.
Torku Konyaspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, “Son iki haftadan beri çıkışımız vardı. Bu hafta bizim için çok önem arz ediyordu. İlk haftaya kalmak için bir şans vardı. Onu da iyi değerlendirdik. Mücadele etmeden olmuyor. Takımımı tebrik ediyorum” dedi.
Selim, “Maçın zor olacağını biliyorduk. Lidere karşı oynadık. Maçın gidişatı bizim istediğimiz gibi oldu. Erciyes’te güzel mücadele etti” diye konuştu.
Murat, “Ligin en zor deplasmanına geldik. Ona rağmen bu gün çok fazla pozisyon tanımadık ve iyi mücadele ettik. Oyun bizim istediğimiz gibi gitti” dedi.