Manisa Haberleri

SEYİRCİSİZ MAÇTA OLAYLAR ÇIKTI

Haber 07.04.2013 23:30 Pazar
Bölgesel Amatör Ligi’nde (BAL) Edirnespor Gençlik Kulübü ile Tekirdağspor arasında seyircisiz oynanan maçın sonunda olaylar çıktı. İki takım futbolcularının birbirine girdiği maçta takım yöneticileri ise birbirlerine taş atarak saldırdı.
İki hafta önce oynanan Edirnespor Gençlik Kulübü ile Lüleburgazspor maçı sırasında çıkan olaylar Edirnespor Gençlik Kulübü bu hafta 25 Kasım Stadyumu’ndaki Tekirdağspor karşılaşmasına seyircisiz çıktı. Karşılaşmayı, protokol tribününden iki takımın yöneticileri izledi. Gergin geçen karşılaşma 1-1 sona erdi.
Maçın bitiş düdüğünün ardından bazı Edirnesporlu yöneticiler, tribündeki Tekirdağsporlu yöneticileri ve takım futbolcularına tepki gösterdi. Bunun üzerine gerginlik çıktı ve iki takımın futbolcuları ve teknik heyeti, birbirlerine küfür etti ve itişmeler yaşandı.
Futbolcuların birbirine girdiği maçta takım yöneticileri ise birbirlerine taş atarak saldırdı. Kavga etmek için sahaya girmeye çalışan Edirnesporlu taraftarları çevik kuvvet polis engelledi. Polis ekipleri kavgayı güçlükle engelledi.