Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

TOROS, BASKETBOL FEDERASYONU EĞİTİM KURULU’NDA

Haber 08.04.2013 10:00 Pazartesi
Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu’nda, Mersin’i Gençlik Hizmetleri ve Spor Yenişehir İlçe Müdürü Dr. Turhan Toros temsil edecek.
Yeni oluşturulan Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu’na alınan Toros, yazılı bir açıklama yaparak, Türkiye Basketbol Federasyonu Eğitim Kurulu’nun ilk toplantısını hafta sonunda Ankara’da gerçekleştirdiğini bildirdi. Kamil Uzun’un başkanlığında yeni üyelerle birlikte yapılan toplantıya katılan Toros, toplantıda 2013 yılında yapılacak eğitim çalışmaları ve diğer faaliyetlerinin takvimi üzerinde çalıştıklarını kaydetti.
Eğitime büyük önem verdiklerini ifade eden Toros, “Günümüz modern bilimin her alanından yararlanıp yeni bir yapılanmayla çalışmalarımıza hız vereceğiz. Kurulumuz yapı içerisindeki aksaklıkları belirleyip, eğitim faaliyetlerinin günün ihtiyaçlarına göre tekrar revize edilmesi için planlama yapacağını söyledi. 2013 yılı eğitim faaliyet programı önümüzdeki hafta belirlenecek ve süratle seminer ve kurs çalışmalarına başlayacağız” dedi.