Manisa Haberleri

DİDİM’DE ATLETİZM BRANŞLARINDA BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLERDEN KAYMAKAM’A ZİYARET

Haber 08.04.2013 11:26 Pazartesi
Aydın'da düzenlenen atletizm yarışmalarında çeşitli dallarda madalya kazanan Gonca Koleji Didim Kaymakamı Ersin Emiroğlu’nu makamında ziyaret edip, mutluluklarını paylaştı.
28-29 Mart 2013 tarihlerinde düzenlenen Aydın Geneli Atletizm yarışmalarında çeşitli dallarda 2 altın, 4 gümüş, 5 bronz olmak üzere 11 madalya kazanan Okul Öğrencileri, Okul idarecileriyle birlikte Kaymakam Ersin Emiroğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarete Okul Müdür Vekili Ali Küpeli Beden Eğitim Öğretmenleri Mehmet Bayrak ve Hamide Yasemin Var ile madalya alan öğrenciler katıldı.
Ziyarette öğrenciler tebrik ederek konuşmasına başlayan Kaymakam Ersin Emiroğlu “İlçemizde öğrencilerimizin atletizm dallarında yarışmaları ve derece elde etmeleri bizleri mutlu ediyor. Ülkemizde atletizm yeni gelişen bir dal ve sizlerinde değişik dallarda bu sporu yapıyor olmanız şahsen beni sevindirdi. Elde ettiğiniz madalyalar içinde sizleri kutluyorum” dedi.
Kaymakam Emiroğlu daha sonra öğrencilerle uğraştıkları branşlar ve dereceleriyle ilgili sohbet etti. Ziyaretin sonunda Gonca Koleji heyeti, Kaymakam Emiroğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdi.