Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

YİMPAŞ YOZGATSPOR’A 50 BİN LİRALIK MADDİ DESTEK

Haber 08.04.2013 12:27 Pazartesi
Yeni Çeltek Kömür İşletmesi Genel Müdürü Osman Coşkun, Spor Toto 3.lig 3.grupta mücadele eden Yimpaş Yozgatspor’a, 50 bin liralık maddi destek sağlayacaklarını bildirdi.
Kış mevsiminde Yimpaş Yozgatspor Kulübü’nün kömür ihtiyacını karşılayarak Yozgat’a ve Yozgatspor’a olan sevgisini ortaya koyan Yeni Çeltek Kömür İşletmesi Genel Müdürü Osman Coşkun, bu kez de takıma 50 bin liralık maddi kaynak sağladı.
Anadolu takımlarının maddi ve manevi olarak desteklenmesi gerektiğini kaydeden Yeni Çeltek Kömür İşletmesi Genel Müdürü Osman Coşkun, “Yozgatspor Yozgatlılar için bir sevda, bir mutluluk, bir heyecan. Bu heyecanın Bozok Yaylası’nda sonsuza kadar başarıyla var olması için bir nebze de olsa katkıda bulunmaya gayret gösteriyoruz. Futbol takımlarının hem maddi hem de manevi desteğe ihtiyaç duyduğu gerçeğinden hareketle kış döneminde kulüp binasının kömür ihtiyacını karşılaşmıştık. Bu kez de takıma maddi destek sağlamak adına 50 bin liralık bir kaynak desteğinde bulunduk. İnşallah bu desteklerimiz artarak devam edecek” diye konuştu.