Manisa Haberleri

BAŞKAN İÇA VE MÜFTÜ ÜSKÜLÜPLÜ, GÜN-ER ENERJİ’Yİ ZİYARET ETTİ

Haber 08.04.2013 12:25 Pazartesi
Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça ve İl Müftüsü Mustafa Üskülüplü, Gün-Er Enerji'yi ziyaret ederek, faaliyetleri hakkında bilgi aldılar.
Fabrikayla ilgili İça ve Üskülüplü'ye, Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Köksal ve Aydınlatma Müdürü Önder Kurt tarafından bir sunum yapıldı.
Gün-Er Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Köksal, "2011 yılında kurulan firmamız yenilenebilir enerji ve Ledli aydınlatma ürünleri ve projeleri üzerine faaliyet göstermektedir. Güçlü kadromuz, teknolojik partnerlerimiz ve üniversite işbirliklerimiz sayesinde, ülkemizin enerjide dışa bağımlılığını azaltmaya yönelik PV sistem ve yüksek tasarruf oranlarına sahip Ledli aydınlatma sistem çözümleri sunuyoruz.Gün-er Enerji, 2012 yılından itibaren Ledli aydınlatma ürünlerini ve PV sistemlerde kullandığı PV panellerini kendisi üretmektedir. Bu alanda hedef, yerli üretimin sağladığı yüksek kalite ve uygun maliyet avantajları ile müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutmaktır.Gün-Er Enerji olarak müşterilerimize anahtar teslim projeler sunmanın ve ihtiyaç duyulan enerjiyi çevreci bir yolla üretmenin hem müşterilerimiz hem de ülkemiz için bir katma değer oluşturacağına inanmaktayız" diye konuştu.
Başkan İça ve Müftü Üskülüplü sunum sonrası tesisi gezerek, üretimler hakkında bilgi aldı.