Manisa Haberleri

SAMKOM, BAŞKAN ŞAHİN VE KAYMAKAM KATIRCI’YI ZİYARET ETTİ

Haber 08.04.2013 12:33 Pazartesi
Samsun Federasyonlar Konfederasyonu (SAMKOM) Başkanı Kaya Aşçı ve SADEF Başkan Yardımcısı Aydın Dursun, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Kaymakam Ali Katırcı’yı ziyaret ederek İstanbul’da yapılacak olan Feshane Şenlikleri “Samsun Günleri” etkinliklerine davet etti.
SAMKOM Başkanı Kaya Aşcı, Başkan Şahin’e Geleneksel 6. Eyüp Feshane Şenlikleri kapsamında 10-11-12 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan “Samsun Günleri” ile ilgili bilgi vererek Türkiye’nin her yerindeki Samsunluları bu etkinliklere davet ettiklerini söyledi. Aşcı, Başkan Şahin’i de İstanbul’da görmek istediklerini ifade etti.
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, SAMKOM ve SADEF heyetini görmekten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “İstanbul’daki etkinliğe de belediye olarak katılmayı arzu ediyorum. Programa her yıl olduğu gibi bu yıl da katılacağım. Ekibim ve geniş bir Bafralı kitlesi ile orada yerimizi alacağız” dedi.
Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’in ziyaretinin ardından Bafra Kaymakamı Ali Katırcı’yı ziyaret eden heyet, Kaymakam Katırcı’ya şenlik davetiyesi vererek şenlikler hakkında bilgi aktardı.