Manisa Haberleri

BAŞKAN GÜMRÜKÇÜOĞLU’NDAN GELİN VE DAMADA SÜRPRİZ

Haber 08.04.2013 12:31 Pazartesi
Trabzon Belediyesi tarafından yapılan yürüyüş yolunda incelemelerde bulunan Başkan Gümrükçüoğlu, hatıra fotoğrafı çektirmek için sahile gelen gelin ve damatla karşılaşınca yeni evli çiftlere hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Başkan Gümrükçüoğlu, Samsun’dan Trabzon’a gelin gelen Ayşe Baş ile Emre Keleş’e, “Nikah kıydınız mı diye sordu?” Çiftlerden ,”evet” yanıtını alan Başkan Gümrükçüoğlu, “o zaman ben size ayrı bir nikah kıyayım” diyerek şakalaştı ve gelin Ayşe Baş’a altın taktı. Sürpriz karşısında bir hayli şaşırdıkları gözlenen gelin ve damada ömür boyu mutluluklar dileyen Gümrükçüoğlu, “Allah, ailenize Trabzon’umuza, milletimize ve bütün insanlığa hayırlı evlatlar yetiştirmenizi nasip etsin. Allah mesut etsin ve bir yastıkta kocatsın” dileğinde bulundu.
Çiçeği burnunda gelin ve damat ile aileleri Başkan Gümrükçüoğlu’na teşekkür ederek, sürpriz nedeniyle duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Bu mutlu an çekilen hatıra fotoğrafı ile daha da pekiştirildi.
Başkan Gümrükçüoğlu daha sonra vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gören yürüyüş yolunda incelemelerde bulunarak vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi.