Manisa Haberleri

EMNİYET MENSUPLARI, VALİ DÜZGÜN’Ü ZİYARET ETTİ

Haber 08.04.2013 13:12 Pazartesi
Türk Polis Teşkilatı’nın 168. kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında, İl Emniyet Müdürlüğü personeli Vali Orhan Düzgün’ü ziyaret etti.
İl Emniyet Müdürü Hakan Kırmacı başkanlığında, şube müdürleri, her birimde çalışan emniyet personelinden oluşan heyet, Vali Orhan Düzgün’ü makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında, Vali Düzgün’e bir buket takdim edildi.
Ziyarette bir konuşma yapan Vali Orhan Düzgün, Ordu’da polis teşkilatının gece gündüz, hafta içi, hafta sonu demeden halkın huzur ve güven içerisinde yaşaması için canla başla gayret gösterdiğini söyledi. Vali Düzgün, “Polislerin yokluğunu Allah göstermesi” derken “Bütün polis teşkilatımızın kuruluş yıl dönümü vesilesiyle kutlanan polis haftasını bütün arkadaşlarımızın kutluyorum. Vatandaşlarımızın can güvenliği için, mal güvenliği için gece gündüz demeden mesai kavramı gözetmeksizin canla başla çalışan zaman görevlerini yapmak için ailelerinden çocuklarından fedakarlık yapan, bütün polislerimizin haftasını kutluyorum. İnşallah bundan sonraki dönemlerde kendilerine düşen görevlerin az olmasını diliyoruz. Emniyet hizmetimiz olay olduğunda yokluğu hissedildiğinde varlığı ne kadar öneli olduğu ortaya çıkan bir teşkilatımız Allah yokluklarını göstermesin, varlıklarında vatandaşımızı onlara muhtaç etmesin. Asayiş olaylarıyla karşı karşıya kalmayalım diye arzu ediyorum” şeklinde konuştu
İl Emniyet Müdürü Hakan Kırmacı ise, “168. kuruluş yıl dönümümüzü size ziyaretimiz ile başlıyoruz. Polis camiası olarak halkın huzur ve güvenliği için çalışmalarını sürdürürken Türk Polis Teşkilatı olarak halkımızın emrindeyiz” İfadelerini kullandı.
Ziyarette İl Garnizon Komutanı Jandarma Albay Şeref Çakmak da yer aldı.