Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

EMNİYETTEN KAN BAĞIŞI VE YEŞİLE DESTEK

Haber 08.04.2013 13:54 Pazartesi
Türk Polis Tekilatı’nın 168. kuruluş yıl dönümü kapsamında Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kan bağışı ve fidan dikimi etkinlikleri düzenledi.
İl Emniyet Müdürlüğü binasında Kızılay tarafından yapılan ölçümler sonrası polis memurları kan bağışında bulundu. Kan bağışı sonrası Kütahya yolu üzerinde İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı atış poligonu alanı yanında fidan dikimi etkinliği düzenlendi. Etkinlik kapsamında İl Orman Bölge Müdürlüğü vekili Adnan Diltemiz ile birlikte bir fidan diken İl Emniyet Müdür Vekili Mustafa Bayram, Polis Haftası kapsamında doğayla daha iç içe olmak amacıyla fidan diktiklerini söyledi. Bayram, ‘‘Burada hem kurumsal anlamda hem de teşkilat mensuplarımızın stresini atmak için böyle bir etkinlik düzenledik. Şu an bulunduğumuz yer yine emniyete ait bir alan. Sayın müdürümüzün bize destek olmasıyla bu etkinliği yaptık. Ağaçların hayatını devam ettirmesi yönünde de yine kendilerinden tavsiyelerde bulunurlarsa ve yönlendirirlerse bu ağaçların daha yeşil, ilerideki yıllarda daha gür bir orman haline dönüştürülmesini ümit ediyoruz.’’ dedi.
Orman Bölge Müdürlüğü Vekili Adnan Diltemiz ise Emniyet Müdürlüğü ile birlikte her yıl ağaç dikim mevsiminde etkinlik düzenlediklerini ifade etti. Diltemiz, ‘‘Kendilerini yeşile ve doğaya olan duyarlılığından dolayı Emniyet Teşkilatı’nı tebrik ediyorum. Yine bu yıl da kendileriyle birlikte ağaç dikim töreni düzenledik. Her zaman Emniyet Teşkilatımıza destek vermeye devam edeceğiz. Tüm polislerin Polis Haftası’nı kutluyorum’’ diye konuştu.
Etkinlikte Emniyet Müdürlüğü’ne ait alanda 250 adet fidan polis memurları tarafından dikildi.