Manisa Haberleri

HABİBE’DEN BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA ÖVGÜ

Haber 08.04.2013 14:38 Pazartesi
Popstar yarışmasında Aydın’ı temsil eden Habibe Gümüştepe, Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.
Ziyarete Habibe Gümüştepe’nin babası Aydın Gümüştepe ve annesi Vicdan Göktaş’ta katıldı.
Başkan Çerçioğlu ile tanışmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Popstar Habibe, “Başkanımız Özlem Hanımı ziyaret etmek için özel izin aldım. Başkanımıza gösterdiği ilgi ve destekleri için çok teşekkür ediyorum. Kendisiyle zaten her zaman gurur duydum. Duruşuyla, yaptığı hizmetlerle, başarılarıyla her zaman örnek olan birisi. Topuklu efe ünvanını Aydın halkı başkanımıza yakıştırdı, sonuna kadar hak ediyor. Bende yarışmada bayan efelerin gücünü göstermek istiyorum. Yarışmada Ege Bölgesi’nden tek ben varım. Aydın’ı temsil etmekten onur duyuyorum, Aydınlılarında desteğini bekliyorum” diye konuştu.
Habibe Gümüştepe’nin ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Çerçioğlu, “Habibe’nin başarılarının devamını diliyorum. Hayranlıkla takip ettiğimiz bir yarışmacı. Orada Aydın’ı temsil etmesi çok önemli bir olay. Tüm Aydınlıları yarışmacımızı desteklemeye davet ediyorum” dedi.
Adnan menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Öğretmenliği bölümü mezunu olan Habibe Gümüştepe, yarışmadan sonra Aydın’da konser verecek.