Manisa Haberleri

DÜLÜK TABİAT PARKI PİKNİKÇİLER İLE DOLUP TAŞTI

Haber 08.04.2013 14:53 Pazartesi
Şehitkamil Belediyesi bünyesinde hizmet veren Dülük Tabiat Parkı, hafta sonu piknik yapmak isteyen vatandaşlar ile dolup taştı. Havaların güzel olmasını fırsat bilen piknikçiler, doğal ve temiz havanın tadını Dülük Tabiat Parkı’nda çıkarttılar.
Şehitkamil Belediyesi tarafından başta çevre düzenlemesi ve bir çok yeniliğin yapılmasıyla birlikte modern bir hale kavuşturulan Dülük Tabiat Parkı, piknik yapmak isteyen vatandaşların yanı sıra dinlenmek için gelen insanlarında uğrak mekanı haline geldi. Türkiye’nin En Büyük Biyolojik Göleti’ni de içerisinde barındıran Dülük Tabiat Parkı’nda piknik yapmanın ayrıcalığını yaşayan vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirdiler.
Vatandaşların şikayet ve temennilerini dinlemek üzere hafta sonu Dülük Tabiat Parkı’nı ziyaret eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, piknik yapan vatandaşların yanlarına giderek bir süre sohbet etti.
Parktaki ve diğer hizmetlerden dolayı çok memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar ise, Başkan Fadıloğlu’na teşekkür ettiler. Piknik yapmak için sürekli Dülük Tabiat Parkı’nı tercih ettiklerini vurgulayan vatandaşlar, “Daha önceleri Dülük Tabiat Parkı’na gelebilmek o kadar kolay olmuyordu. Gerek güvenlik gerekse de temizlik anlamında çok sıkıntılı bir yerdi. Şehitkamil Belediyemizin çalışması sonucu Dülük Tabiat Parkı, hepimizin vazgeçilmez adresi haline geldi. Şuanda rahatça ailemizle birlikte piknik yapabiliyor ve dilediğimiz gibi eğlenebiliyoruz. Çok temiz ve modern bir park oldu. Ayrıca parkın içinde bulunan Türkiye’nin En Büyük Biyolojik Göleti’de görülmeye değer. Göletin eşsiz güzelliğine temiz havanın da eklenmesi bizi cezp ediyor. Şehitkamil Belediye Başkanımıza tüm bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dediler.