Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ÇALIŞANLARA LALE HEDİYE ETTİ

Haber 08.04.2013 15:06 Pazartesi
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, belediye hizmet binasında görev yapan çalışanlara birer lale çiçeği hediye etti.
Baharın gelişi ile Melikgazi’nin çiçek açacağını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, belediye hizmetinde çalışanların fedakâr ve özverili çalışmalarının büyük katkısı olduğunu, çünkü örnek ve referans belediye olma özelliğinin, önce çalışanların işini sevmesi ve özveri ile yapmasından kaynaklandığını söyledi.
İlk etapta çalışanlara lale çiçeği verildiğini ve mevsimlik çiçekler geldiğinde kendilerine bunlardan da verileceğini kaydeden Başkan Memduh Büyükkılıç, konu ile ilgili olarak şunları söyledi:
“Belediye çalışanlarımıza baharın gelmesi ile hem işyerlerinde hem de isterlerse evlerinde yetiştirebilecekleri lale çiçeği hediye ettik. Özellikle bayan çalışanlar büyük ilgi gösterdi. Amacımız personeli motive etmek ve çalışma şevklerini artırmaktadır. Bilindiği gibi belediye olarak her vesile de bölge halkımıza çiçek hediye ediyoruz. Vergisini ödeyene, muhtarlara, pil getirenlere, açılışlarda mevsimlik çiçek hediye ediyoruz. Bu vesile ile bugün de çalışanlarımıza hediye ettik”