Manisa Haberleri

VALİ COŞ, ULU CAMİ VE MELEKGİRMEZ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Haber 08.04.2013 15:32 Pazartesi
Adana Vali Hüseyin Avni Coş, Ulu Cami civarındaki ve Melekgirmez esnafını ziyaret etti.
Coş, periyodik olarak gerçekleştirdiği ziyaretler çerçevesinde, ilk olarak Ulu Cami civarında faaliyet gösteren esnaf ile bir araya geldi.
Burada iş yeri sahipleri ve vatandaşlarla sohbet eden ve kendisine iletilen talepleri dinleyen Vali Coş’un sonraki durağı ise, kentin en işlek alış veriş merkezlerinden olan Melekgirmez oldu.
Bölgede faaliyet gösteren iş yeri sahipleri ve vatandaşlar, Vali Coş’un ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Sürekli halkın arasında olan ve gerçekleştirdiği ziyaretlerle, bizlerin sorunlarını ve beklentilerini dinleyen Sayın Valimize teşekkür ediyoruz" dedi.
Vali Coş ise iş yeri sahipleri ile yaptığı sohbette, esnafın yaşadıkları sorunları yerinde görmek, talep ve beklentileri dinlemek ve dile getirilen sıkıntıların çözümünü sağlamak amacıyla bu tür ziyaretleri sıkça gerçekleştirdiklerini belirtti.
İş yeri sahipleri ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Vali Coş, sıkıntıların çözülmesi için gerekli tespitlerin yerinde yapılması açısından hayli yararlı olan bu tür esnaf ziyaretlerini sürdüreceklerini ifade etti.
Ziyarette sırasında esnaftan alış veriş de yapan Vali Coş, iş yeri sahipleri ve çocuklarla da hatıra fotoğrafı çektirdi.