Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

RONALDO VE RAMOS’UN İKİZLERİ REAL MADRİD İDMANINDA

Haber 08.04.2013 15:56 Pazartesi
Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'ya benzerliğiyle ünlenen Adanalı Gökmen Akdoğan, gerçek Ronaldo'yu görebilmek için İstanbul'a geldi. Akdoğan, Real Madrid'in antrenman yaptığı BJK İnönü Stadı çevresinde en az gerçek Ronaldo kadar ilgi gördü.
Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final rövanş maçında yarın akşam Galatasaray ile karşılaşacak olan Real Madrid'in bugün BJK İnönü Stadı'nda gerçekleştirdiği antrenman öncesinde sürpriz konuklar ilgi odağı oldu. Cristiano Ronaldo'ya benzerliğiyle ünlenen ve birçok yabancı basında haberleri çıkan Gökmen Akdoğan, Portekizli futbolcuyla görüşebilmek için Adana'dan İstanbul'a geldi. Dün gece Real Madrid kafilesiyle İstanbul'a gelen Ronaldo ile görüşebilmek için önce havalimanına ardından Çırağan Sarayı'na gittiğini belirten Gökmen Akdoğan, "Ronaldo'yu görmeyi çok istiyorum. Seferberlik ilan ederek Adana'dan İstanbul'a geldim. Galatasaray maçı için İstanbul'a gelmeleri benim için büyük fırsat oldu. Şu ana kadar güvenlik nedeniyle Ronaldo'ya ulaşamadım. Yetkililere sesleniyorum, beni Ronaldo ile mutlaka görüştürsünler. İnşallah, antrenmanda görüşebiliriz" dedi.
Bu arada Real Madrid'in İspanyol futbolcusu Sergio Ramos'a benzerliğiyle dikkat çeken Uğur ve Onur Beyazıt kardeşler de, stat önünde büyük ilgi gördü. 2009 yılındaki Türkiye-İspanya maçında Ramos ile tanıştıklarını söyleyen Beyazıt kardeşler, Gökmen Akdoğan'ın da Ronaldo ile görüşmesini temenni ettiler. Ronaldo ve Ramos'un benzerleri, stat çevresinde taraftarlarla bol bol fotoğraf çektirip, imza dağıttılar.