Manisa Haberleri

POLİS TEŞKİLATININ 168. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ

Haber 08.04.2013 16:50 Pazartesi
Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 168. Yıldönümü dolayısıyla Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü heyetini kabul etti.
Vali Celalettin Güvenç, İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu’nun yanı sıra, Emniyet Müdür Yardımcıları ve şube müdürleri ile polis memurlarını Valilik Şeref Salonunda kabul ederken, ziyaret sırasında Vali Güvenç’e, Emniyet Müdürü Likoğlu plaket ve çiçek takdim etti.
Emniyet teşkilatına kazasız belasız bir yıl temennisinde bulunan Vali Güvenç, geçen dönemde verdikleri başarılı hizmetlerden dolayı tüm teşkilata başarılarının devamını diledi. “Şanlıurfa huzurlu bir kent olduysa, bunda emniyet güçlerimizin olağanüstü gayretinin çok etkisi var” diyen Vali Güvenç, “Çalışmalar inşallah aynı özveri, aynı heyecan ve aynı ekip ruhuyla devam edecek. Vatandaşlarımız müsterih olsunlar. Polisimize sahip çıksınlar. Polisimiz sürekli kendilerinin yanındadır” dedi.
İl Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu ise, teşkilatının tüm çalışanlarını özverili çalışmalarından dolayı kutladı. Her zaman toplumun huzuru ve güvenliği için çalıştıklarını ifade eden Likoğlu, çalışmalarında kendilerine sürekli destek olan Vali Celalettin Güvenç başta olmak üzere tüm kamu kurumlarına ve Şanlıurfa halkına teşekkür etti.