Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

BAŞKAN BOZKUŞ ESNAFI DİNLEDİ

Haber 08.04.2013 17:17 Pazartesi
Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş’un esnaf ziyareti devam ediyor. Başkan Bozkuş, Karslı esnafı ziyaret ederek çay içip sohbet etti.
Göreve geldiği günden itibaren yaptığı yerinde ve olumlu çalışmalarla taraflı tarafsız herkesin dikkatini çeken Başkan Nevzat Bozkuş, esnafları gezerek yapılan hizmetleri anlatıyor, esnaftan yapılması gereken ve eşikliklerle ilgili fikir alış verişinde bulundu.
Kars’ta 4 yılda çok güzel işler yaptıklarını belirten Başkan Bozkuş, özellikle esnaf ve vatandaşları gezerek yapılan hizmetler ve aksaklıklar hakkında bilgiler aldığını söyledi.
Kars Belediye Başkanı Nevzat Bozkuş; “ Esnafımızı gezmeye devam ediyoruz. Esnafımızdan işleri hakkında konuşuyoruz. Yaptığımız hizmetleri anlatıyoruz. Onların bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Biz kendimizi anlatma fırsatı buluyoruz. Çünkü bu şehirde yapılan her şey onlar için yapılıyor. Sağ olsun esnafımızın çayını içiyoruz. Bize zaman ayırıyorlar. Fikirlerini bizlerle paylaşıyorlar. Ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.
Başkan Bozkuş’un kendilerini ziyaret etmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf; “Başkanımız bizleri ziyaret ediyor. İşlerimizi soruyor. Sıkıntılarımızı dinliyor. Bizler çay içerek sohbet ediyor. Bizlere değer veriyor. Yaptığı işleri anlatıyor. Bizlerden belediye hizmetlerinde eksikler varsa onu soruyor. Bizde kendisine anlatıyoruz. Yani hepsinden önemlisi başkanımız bizlere değer veriyor. Kapımızı açıyor. Biz kendisini destekliyoruz” diye konuştular.
Kars’ta esnaf ziyaretlerinin devam edeceğini belirten Bozkuş, esnafları ve vatandaşları çok önemsediklerini ve onların uyarılarını dikkate aldıklarını kaydetti.
Başkan Bozkuş, Kars’ta bu inşaat sezonunda önemli adımlar atacaklarını ve adeta Kars’ın çehresini değiştireceklerini sözlerine ekledi.