Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

KANSER HASTALARINA MORAL EĞLENCESİ

Haber 08.04.2013 17:25 Pazartesi
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi tarafından, tedavi gören kanser hastaları için moral eğlencesi düzenlendi.
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Merkezi'nde tedavi gören 111 hasta için düzenlenen etkinlik hastanenin konferans salonunda gerçekleştirildi. Eğlenceye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Dursun Mehmet Mehel, Başhekim Prof. Dr. Sırrı Kılıç, Samsun Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Yöneticisi ve Başhekimi Uzm. Dr. Halil Keskin, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Mustafa Şen, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hasta Bakım ve Otelcilik Hizmetleri Müdürü Ömer Sel, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Emine Koyun, Hasta Hakları Birim Sorumlusu Sinan Çelik, doktor, hemşire ve tedavi gören hastalar ile refakatçılar katıldı.
Atatürk Anadolu Sağlık Meslek Lisesi öğrencileri müzik dinlentisi, tiyatro gösterisi ve çeşitli skeçleri sahneleyerek hastalara unutulmaz bir gün yaşattılar. Hastalar personeller ile birlikte müzik eşliğinde oynayıp stres attılar.
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Dursun Mehmet Mehel, katkılarından dolayı Atatürk Anadolu Meslek Lisesi öğretmeni Saliha Akdağ'a plaket takdim etti.