Manisa Haberleri

ÇOCUK YUVASINDAN POLİS EŞLERİNE ZİYARET

Haber 08.04.2013 17:44 Pazartesi
Türk Polis Teşkilatının 168. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Gözde Birsöz Çocuk Yuvası sakinleri, Bartın’da görev yapan polis memurlarının eşleri ile bir araya geldi.
Bartın Emniyet Müdürlüğü Polis Evinde gerçekleştirilen ziyarette İl Emniyet Müdürü Mehmet Altınok’un eşi Gülgün Altınok da hazır bulundu. Çocuklarını kucağına alarak seven Gülgün Altınok, “Polis teşkilatının 168. yıldönümünü kutluyorum. Bugün burada minik çocuklarımız ile bir araya gelmek onlar ile sohbet etmek istedik” dedi.
Ziyarette polis teşkilatı mensuplarının kutlama etkinleri kapsamında her yıl kurumlarını ziyarete geldiğini belirten Bartın Sosyal Hizmetler İl Müdürü Adem Karameşe,“ Her yıl Polis haftası etkinleri kapsamında polis teşkilatı mensuplarımız kurumumuzu ziyaret ederlerdi. Bizde bu yıl değişik olsun istedik. Çocuklarımız ile birlikte buraya geldik. Toplum kaynaşmasının kuruluşlarımızdaki çocuklarımızın ve yaşlılarımızın emniyet ile kaynaşmasını sağlamayı amaç ediniyoruz “dedi. Daha sonra kurabiyelerini ve meyve sularını içen çocuklar palyaçolar ile doyasıya eğlenerek günün anısına pasta kestiler.