Manisa Haberleri

BEŞİKTAŞ KAFİLESİ YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ ALTINDA STADYUMA GELDİ

Haber 08.04.2013 18:54 Pazartesi
Beşiktaş kafilesi, Bursaspor ile oynayacağı karşılaşma için yoğun güvenlik önlemleri altında Bursa Atatürk Stadı’na geldi.
Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında saat 20.00’de Bursaspor ile Beşiktaş arasında oynanacak karşılaşmada için siyah-beyazlı kafile, stadyuma geldi. Beşiktaş kafilesini siyah-beyazlı taraftarlar, konakladıkları otelden çıkıp otobüse binerken tek tek çağırarak tezahürat yaptı. Beşiktaş taraftarlarının meşale ve tezahüratlar ile uğurladığı kafileye, güvenlik güçleri eskortluk yaptı. Kafilenin geçtiği İzmir-Ankara yoluna çıkan ara sokaklar kapatılarak Beşiktaş'ın güvenli geçişi sağlandı. Beşiktaş takımı stada yaklaştığında ise, Stat Caddesi üzerinde adeta adım başı polis görev yaptı.
BURSASPORLU TARAFTARLAR TEPKİ GÖSTERDİ
Bursa Atatürk Stadyumu’na gelene kadar çevik kuvvet ekiplerinin geniş güvenlik önlemi aldığı kafileye stat çevresinde bulunan Bursasporlu taraftarlar tepki gösterdi. Bursasporlu taraftarlar, Beşiktaş takım otobüsünün stada geldiği sırada siyah-beyazlı takım aleyhine tezahüratlarda bulundu.