Manisa Haberleri

DEVLET BAHÇELİ 2. KEZ MESİR SAÇTI

Haber 11.04.2013 20:50 Perşembe

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, katıldığı 6. Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri’nde Manisa’dan gelen mesir macunlarını havaya atarak vatandaşlara dağıttı. Ebru yapan Bahçeli, daha sonra kendisine hediye edilen tespihi kısa süreliğine çekerek korumalarına verdi.

\r\n


\r\nMHP Genel Başkanı Bahçeli, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen 6. Ege İlleri Türkiye Tanıtım Günleri etkinliğine katıldı. Nazilli Mehteran Takımı’nın gösterisini izleyen Bahçeli, tanıtım günlerindeki stantları tek tek gezdi. Vatandaşlarla sohbet ederek bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Bahçeli, bir stantta Ebru yapan bayanın gösterisini de izledi. Ebru yapımına ortak olan Bahçeli daha sonra Efe Çizmenin kuyruğunu saydı. 7 kuyruklu çizmenin kaliteli bir çizme olduğunu söyleyen Bahçeli, kendisinin de çizmeye merakı olduğunu ve giydiğini ifade etti.

\r\n


\r\nEfelerin gösterisini de izleyen Bahçeli, Manisa’dan gelen mesir macunlarını hava atarak ‘şifa olsun’ dedi. Bahçeli’nin mesir macunlarını hava atması ile birlikte vatandaşlar macunu kapmak için birbiriyle yarıştı.
\r\nVatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Bahçeli’ye, Grup Başkanvekili Oktay Vural ve Eskişehir Milletvekili Ruhsar Demirel de eşlik etti.