Manisa Haberleri

TEKNİK HEYETE MANGAL PARTİSİ

Haber 12.04.2013 12:42 Cuma

Salihli Belediyespor'da, Hasip Ertürk’ün görevinden istifa etmesinin ardından takımın başına getirilen ve üst üste 3 maçı da kazanarak taraftarların gönlünde taht kuran teknik direktör Kemal Sönmez ve ekibi mangan partisinde stres attı.

\r\n


\r\nSalihli 45.5 Taraftarlar Derneği Bölgesel Amatör Lig (BAL) 8. Grupta mücadele eden Salihli Belediyespor’un yeni teknik direktörü Kemal Sönmez’e, hoş geldin partisi düzenledi.

\r\n


\r\nDernek yöneticileri, kulüp tesislerinde futbolculara antrenmanın ardından mangal partisi yaptı. 45.5 Taraftarlar Derneği Başkanı Yakup Karahan, takıma her zaman sahip çıktıklarını belirterek, “Bu sezon yapılan bazı hatalar yüzünden şampiyonluk şansımızı kaybettik ancak biz taraftarlar takımımızı hiçbir zaman yalnız bırakmadık. Takımımızın başına getirilen Kara Kemal lakaplı Kemal Sönmez son üç haftadır üst üste kazandığı üç maçla kendisini kanıtlamıştır. Hocamıza bu organizasyon ile hoş geldin partisi düzenledik” dedi.
\r\nSalihli Belediyespor teknik direktörü Kemal Sönmez’de dernek yöneticilerine böyle bir organizasyonu gerçekleştirdikleri için teşekkür etti.