Manisa Haberleri

Kategorilerimiz x-menu

Şehirlerimiz x-menu

Manisa İlçeleri x-menu

Dünya Şehirleri x-menu

Kurumsal x-menu

AK PARTİ HEYETİ İLİSULUK KÖYÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

Haber 12.04.2013 12:49 Cuma
AK Parti Heyeti, Malatya’nın Kuluncak İlçesi İlisuluk Köyü’nü ziyaret ederek, sorunları dinledi.
AK Parti Milletvekili Mustafa Şahin, İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ve parti yöneticileri, İlisuluk Köyü’nde sorunları dinledi. Burada konuşan Milletvekili Mustafa şahin, “Bizim hesap vereceğimiz iki yer var. Birisi, halka,diğeri ise Hakka’dır. Bunun dışında hesap vereceğimiz hiçbir mevki yok. Halka hizmet ve Hakka hizmet için kurulan AK Parti, sizler için vardır” dedi.
Şahin, şunları söyledi:
"Bizden önceki dönemde kayısı ve çiftçiye verilen destek ortadadır. AK parti iktidarları döneminde çiftçiye ve kayısı üreticisine verilen destek ortadadır. Bu ülkede değil, kayısının dondan ve çağala dönemini, çiçeği dahi don kapsamına almışız. Ancak bunları göremeyecek kadar sığ düşünceli olanlar, çamur atsın izi kalsın misali hep AK Parti iktidarını karalıyorlar. Biz her zaman, onlar seçimden seçilme geliyorlar. Sizlerin çile ve sorunlarına çare olmak için varız. Halkımıza ipotek koymaya çalışanlara hep karşı durduk ve gereğini yaptık.“
AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ise, “Sizlerden aldığımız yetki ve güçle birçok konulara el attık. 2014 yerel seçimleri çok farklı atmosferde yapılacak. Sizler muhtarlık, ilçe belediyesi ve Malatya Büyükşehir Belediyesi için oy kullanacaksınız” ifadelerini kullanarak büyük şehir olmanın avantajlarını anlattı.