Manisa Haberleri

DURMUŞ ZOR, MAHALLE MUHTARLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Haber 12.04.2013 12:48 Cuma
Ünye Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde başkanlığa aday olan Durmuş Zor, mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
4 Mayıs’ta yapılacak Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na aday olan Durmuş Zor ve ekibi, Hasan Bey Otel’de Ünye’nin mahalle muhtarları ile buluştu. Muhtarlar Derneği ve Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman’ın da katıldığı kahvaltılı toplantıda Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Durmuş Zor, “Siyasi hareketler kendi güçleriyle seçimleri kazanırlar, muhtarlar ise kişilikleri ile seçim kazanır” dedi.
Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’nın bin 500 civarında üyesi olduğunu belirten Durmuş Zor, “Bizim muhatabımız bin 500 civarında olan Ünye Ticaret ve Sanayi Odası üyeleridir. Çaybaşı, İkizce ve Akkuş ilçelerimizde de üyelerimiz vardır. Bu seçimde de seçimin sonucu değiştirecek kadar önemlidirler. Hedefimiz çevre ilçelerimizle birlikteliği temsil etme onlara en düzgün en doğru hizmeti verebilmektir. Bizim için de Ünye Ticaret ve Sanayi Odası’nın Başkanlığına aday olmak bütün üyelerimizin desteğini almak anlamına gelir. Sonuçta bir oyla da seçilsek ya da çok büyük farklarla da seçilsek bize oy vermeyen insanlar da bizim esnafımızdır. Onlar içersinde en küçük adaletsiz uygulamamız olmayacaktır. Şunun net bilinmesini arzu ediyorum ki ben ve ekibim arasında kişisellik olmayacaktır, nefislerimizi öne çıkarmak olmayacaktır. Benlik duygusunu mümkün olduğu kadar ayağımızın altına alacağız ve biz kavramını öne çıkaracağız” diye konuştu.
“GÜZEL İŞLER GÜZEL SONUÇLAR VERİR”
Toplantıya katılan Muhtarlar Derneği ve Ziraat Odası Başkanı Osman Sarıkahraman ise, “Bugünkü davetin sebebi önümüzdeki günlerde yapılacak olan seçimle alakalıdır. Ünye Ticaret ve Sanayi Odası ne kadar güzel işler yapıyor ise Ünye’de vatandaşta o kadar rahat ediyor demektir. Elbette bu tür kurumların başında sorumluluk alan cesaretli insanlar olmalı. Bizler Ünye’de Sanayi ve Ticareti, onun başına seçilecek olanları da takip ediyoruz” ifadelerini kullandı.