Manisa Haberleri

BUCALI TARAFTARA DEV EKRAN MÜJDESİ

Haber 12.04.2013 13:01 Cuma
Bucaspor taraftarlarının her zaman yanında yer alan Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, bu kez de Göztepe derbisine giremeyecek olan Bucaspor taraftarlarına maçı izleyebilmeleri için dev ekran kurduruyor.
Daha öncede Bucaspor’un İstanbul’da oynanacak olan Kartalspor deplasmanına taraftarların isteği üzerine ücretsiz otobüsler kaldıran Başkan Tatı, şimdi ise pazartesi günü oynanacak olan Bucaspor Göztepe maçını Buca Belediyesi önüne dev ekran kurdurarak karşılıyor.
Bucaspor Göztepe maçında Bucalıların maça girememesi üzerine adım atan Başkan Ercan Tatı, Play-Off yolunda ki takımlarına ve taraftarına destek vermek istediğini açıkladı. Her fırsatta Bucaspor’a ve taraftarına sahip çıkan Ercan Tatı, amacının birlik ve beraberlik içersinde Bucaspor’a destek vermek olduğunu söyledi. Tatı, “Bucaspor Göztepe maçından galip çıkarak ilk 6 içerisinde kalmak istiyoruz. Bucaspor taraftarlarımız da maçı sahadan izleyemeyecekleri için kendileri ile birlikte Buca Belediyesi önünde dev ekran eşliğinde izleyeceğiz. Tüm Bucaspor taraftarlarımızı ve Bucalılarımızı pazartesi akşamı saat 20:00’de Buca Belediyesi önüne bekliyoruz” dedi.