Manisa Haberleri

ONURSAL BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN ERCİYESSPOR’A MORAL

Haber 12.04.2013 13:26 Cuma
Melikgazi Belediye Başkanı ve Kayseri Erciyesspor Onursal Başkanı Memduh Büyükkılıç, PTT 1. Lig’de lider durumda bulunan ve bu hafta sonu kendi evinde ligden düşmemek için mücadele eden Kartalspor ile karşılaşacak olan Kayseri Erciyesspor’un tesislerdeki kampını ziyaret ederek, futbolcular ve teknik heyet ile akşam yemeği yedi.
Yemek’te Onursal Başkan Memduh Büyükkılıç’a Kulüp 2. Başkanı Ali Süslü de eşlik etti. Teknik heyet ve futbolcuların oldukça moralli ve Torku Konyaspor karşısında alınan mağlubiyeti unuttukları, ligdeki en önemli dönüm noktalarından birisi olan Kartalspor maçı için kenetlendikleri gözlendi.
Melikgazi Belediye Başkanı ve Kayseri Erciyesspor Onursal Başkanı Memduh Büyükkılıç, yemekte yaptığı konuşmada, ''Biz çok şampiyonluklar yaşadık, gördük. Gayret edilince, Allah da nasip ediyor ve her şey oluyor. Sizler şu ana kadar üzerinize düşeni fazlası ile yapıyorsunuz, ben o kanaatteyim. Sizlere inanıyor, sizlere güveniyoruz. Bu uzun ve engebeli yolda zaman zaman düşmeler, kalkmalar olabilir, ancak biz geriye değil, ileriye bakmalıyız. Öncelikle bu hafta sonu oynayacağımız Kartalspor maçını kazanmamız gerekmektedir. Yönetim, teknik heyet ve futbolcuların yanı sıra on ikinci adama da büyük görevler düşmektedir. Kayseri’yi seven, Kayseri Erciyesspor’u süper ligde görmek isteyen bütün Kayserili futbolseverleri Kartal maçına davet ediyorum” dedi.
Kayseri Erciyespor Teknik direktörü Osman Özköylü de yaptığı açıklamada, ''Sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyduk. Desteğiniz ve güzel sözlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Sezon başından beri büyük emek harcanıyor, çok büyük çabalar gösteriyoruz. Bu engebeli ve uzun yolda zaman zaman ayağımıza taşlar takılıyor, ancak bu bizi sendeletecek ama hiçbir zaman düşürmeyecek. Bunu biliyor ve bu işi başaracağımıza inanıyoruz. Çünkü o inanç, o kalite, o yürük bizde var. Bu yolda inançlı bir şekilde yürümeye devam edeceğiz. Hepimizin gayreti ile hem bu şehre hem bu işe emek veren herkese sezon sonunda o büyük sevinci yaşatacağımızdan hiç şüphemiz yok” diye konuştu.